Kamerové systémy - CCTV

Požiarna signalizácia - EPS

Zabezpečovacie systémy - EZS

Dochádzkové systémy, Prístupové systémy - Access a Turnikety

Závory, automatické brány, parkovacie systémy

Systém kontroly strážnej služby PATROL

Televízna a satelitná technika - SAT & TV

Audiovrátniky - Videovrátniky - Domáce telefóny

Telekomunikačné a dátové siete

Trezory

Silnoprúdové elektroinštalácie

Energy saving systems

Referencie HOTEL GRAND MATEJ Banská Štiavnica
HOTEL GRAND MATEJ Banská Štiavnica


Konvenčné signalizačné zariadenia

Avatar Zväčšiť obrázok

EMA1224  Konvenčná húkačka

EMA (European Multi-Alert) rada pozostáva z konvenčných húkačiek vo vyhotovení ako štandardná a plne funkčná verzia. Všetky húkačky EMA sú vyrobené z červerveného a bieleho ABS. Húkačky sa inštalujú na pätice vo vyhotoveniach IP44 nízko profilové, s montážou na stenu IP55 a IP66 podľa tesnenia. Integrovaný volič hlasitosti redukuje hlasitosť o 15dB(A). Oba stavy (prvý aj druhý) sú polarizované. Plne funkčná verzia umožňuje voľbu 16 rôznych tónov na DIP prepínači.

 

EMA24R  Konvenčný stroboskopický maják

EMA (European Multi-Alert) rada pozostáva z konvenčných majákov vo vyhotovení ako štandardná 2W a vysoko intenzívna 5W verzia. Možná je voľba vyhotovenia tela a šošovky červená a biela, šošovka žltohnedá. Maják má veľko plošnú šošovku na zabezpečenie vysokej viditeľnosti. Majáky sa inštalujú na pätice vo vyhotoveniach IP44 nízko profilové, s montážou na stenu IP55 a IP66 podľa tesnenia.

 

EMA24FRSSR  Konvenčná kombinácia húkačka/maják

EMA (European Multi-Alert) kombinovaná konvečná kombinácia húkačka/maják pozostáva z plne funkčnej húkačky a inštalovaného 0,6W stroboskopického majáka na vrchu húkačky, tak že tvorí kompaktnú jednotku, ktorá pokrýva rovnakú oblasť ako štandardná húkačka. Jednotky kompaktov sú dodávané so zacvakávacími šošovkami červenej a žltohnedej farby. Inštalujú na pätice vo vyhotoveniach IP44 nízko profilové, s montážou na stenu IP55 a IP66 podľa tesnenia.


« Späť